O nas

O nas

Zajmujemy się profesjonalnym drukiem materiałów promocyjno – reklamowych jak i drukiem wykorzystywanym w dekoracji wnętrz.

Stawiamy na jakość i solidność oferowanych usług, a wiele lat doświadczenia daje naszym klientom gwarancję satysfakcji. Pomagamy również w doborze optymalnego materiału.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe, projektantów, stolarzy i wszystkich tych którzy moga wykorzystać nasze produkty w szeroko pojętej dziedzinie dekoracji wnętrz.

Nasz druk jest zawsze perfekcyjny!

Na jakich materiałach można wykonać druk UV?

  • Ważną zaletą druku UV jest możliwość drukowania na wielu materiałach płaskich, np. płyty pcv, dibond, pleksi szkło, mdf, kartony i inne. Jest to możliwe za pomocą drukarek z płaskim stałym stołem, lub drukarek hybrydowych z taśmą przesuwająca materiały pod głowicą drukującą UV.
  • Większość materiałów w roli przeznaczonych do druku wielkoformatowego takie jak folie, papiery, banery, siatki, canvas, tkaniny, skaj, itp

Jakie są zalety naszego druk UV Led?

  • Podczas procesu drukowania nie wydzielają się szkodliwe zapachy, które zagrażałyby człowiekowi. Dlatego też wydruki przygotowane tą metodą wykorzystuje się we wnętrzach użytkowych – w biurach, mieszkaniach, hotelach, czy restauracjach.
  • Odporność druku UV na warunki atmosferyczne sprawia, że stosuje się go również na zewnątrz, np. w postaci szyldów, tablic informacyjnych i reklam umieszczanych na budynkach.
  • Technika druku UV sprawdza się zarówno w druku wielkoformatowym, jak i tym na małych elementach, nawet o nieregularnych kształtach.
  • Wykonane wydruki charakteryzują się wiernym odwzorowaniem kolorów grafiki.
  • Wielokrotny nadruk umożliwia wykonywanie druku wypukłego do czytania przez osoby niewidome.

Krótko mówiąc:
Druk UV dzięki swoim zaletom pozwala zrealizować nawet najbardziej wymyślne zlecenia.

Na czym polega różnica między zwykłą atramentówką, a drukiem UV?

  • Tusze do druku UV to specyficzny rodzaj ciekłych polimerów.
  • Lamy LED zainstalowane tuż przy głowicach drukujących emitują światło ultrafioletowe w skrócie UV, stąd też nazwa technologii druku UV.
  • Promieniowanie UV inicjuje proces polimeryzacji nadrukowanego tuszu i w ten sposób ciekły polimer ulega utwardzeniu pozostając na powierzchni materiału wydruk w postaci cienkiej warstwa kolorowego i trwałego plastiku.

Podsumowując:
Innowacyjna Technologia druku UV jest podobna do druku na zwykłych drukarkach atramentowych.
Kluczowa różnica to tusze polimerowe i utrwalanie nadruku światłem UV.

Scroll to top